Samsun Burun Estetiği

Burun estetiği operasyonları ülkemizde en sık yapılan estetik operasyonlar arasındadır. Bu nedenle Türk plastik cerrahlar bu konuda oldukça fazla deneyime sahip hale gelmiştir.

 

Burun ameliyatı öncesi hastalarımızda en büyük endişe doğru doktor seçimi ve burun şeklinin nasıl olacağı sorusunun yarattığı endişedir.

Burun estetiği ameliyatına karar verildiğinde doğrusu bir doktor ile görüşmek yerine bir çok doktor ile görüşerek onları tanımak , ameliyat konusunda bilgi sahibi olmak gerekir. Bilgisiz girilen ameliyatlardan sonra memnuniyetsizlik görülebilmektedir.

Rinoplasti ameliyatı son 20 yıldır Samsun’da oldukça sık yapılır hale gelmiştir. Bu konuda Samsun diğer bir çok tıbbi tedavide olduğu gibi kalite bakımından oldukça iyi bir konumdadır. Samsun burun estetiği konusunda bölgesi dışında farklı ülkelerden hastalara da sağlık hizmeti verir duruma gelmiştir. 

Burun estetiği operasyonu sanıldığının aksine ağrısız bir operasyondur. Takip süreci oldukça kolaydır. Şişlik ve morluklar oluşursa 10 günde gerilemektedir. işe dönüş genellikle görüntünün düzeldiği 7-10 gün içerisinde rahatlıkla olabilmektedir.

Ancak unutmamak gerekir ki bu operasyon bir makyaj değil; sonuçları bakımından ciddi bir ameliyattır.

Ciddi olması burun şeklinin güzel olup olmayacağı ile ilgilidir. Güzel yapılmış bir burun estetiğ operasyonu ameliyat olan kişide kendine güveni artırarak mutlu olmayı sağlayabileceği gibi beğenilmeyen burun da mutsuzluğa neden olabilir. Doğru ameliyat- doğru doktor başarıyı artıracaktır.

En çok merak edilen konuların başında da ameliyat ücreti gelmektedir. ülkemizde bu ameliyat şehir, doktor, hastane değişkenlerine göre farklılık göstermektedir. Ne çok ucuz olduğu için ; ne de pahalı olduğu için ameliyat olma fikri değişmemelidir.

Burun estetiği hakkında bilgi almak için lütfen burayı tıklayarak Burun estetiği sayfamızı okuyunuz.