Ekibimiz

Ekibimiz

 

 

Dr.Mustafa Kamil Cihangir

img_6003

 

Asistan Esra Eren

esra

Kliniğimizin açıldığı 2015 yılından itibaren Dr. Halit Urgan'ın asistanlığını yapmaktadır. Daha öncesinde Medicana Samsun hastanesinde de Dr. Halit Urgan ile çalışma imkanı bulmuştur. Belirli departmanlarda görev yaptıktan sonra (Poliklinik, Özel sağlık sigortaları ve son olarak başhekim asistanlığı) Medicana'daki işinden ayrılarak kliniğimizde çalışma hayatına devam etmektedir...

Cerrahi Asistan Bedirhan Sayım

_ot_04452

2013 yılında hemşirelik bölümünden mezun olan Bedirhan, İlk görev aldığı Medicana hastanesinde 2014 yılının sonlarına kadar çalışmıştır. Bu sürede Dr. Halit Urgan'ın gerçekleştirdiği ameliyatlara katılarak, kendini estetik cerrahide geliştirmiştir. 2015 yılında cerrahi asistanlık ve saç ekimi ekibinde görev almak üzere Haliturgan estetik ve lazer merkezi kadrosuna dahil olmuştur.

 

Estetisyen Özge Şenel

özge

2005 yılında İzmir ÖZel Seba Ülgen Estetisyenlik okulunda eğitim almıştır. İzmir Nover lazer epilasyon merkezi, Rumeli tıp merkezi, Samsun  Zorlu özel poliklinikte uzman estetisyen ve Cilt bakım uzmanı olarak görev almıştır. 2019 itibari ile kliniğimizde çalışmalarına devam etmektedir.

 

Destek Personeli Dilek Özcan 

dilek

Hasta Gözüyle

İlgili Videolar ve Galeriler