Ameliyatsız Estetik

Ameliyatsız Estetik

Estetik ameliyatlar daha genç ve daha güzel görünmek isteyen herkes tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Ancak herkes ameliyat olmayı istemeyebiliyor. Ameliyat olmadan genç görünmek ve güzelleşmek isteyen herkes için ameliyatsız estetik uygulamaları geliştirildi. Bu estetik uygulamaları sayesinde ameliyat olmayı istemeyen, ameliyat olmaktan korkan tüm bireyler gönül rahatlığı ile dış görünüşlerinde değişiklik yaratabiliyorlar. Şu anda Dünya genelinde yapılan estetik uygulamaların çoğunu da ameliyatsız estetik uygulamaları oluşturuyor. 

Ameliyatsız estetik uygulamalarında anestezi gibi hazırlıklara gerek yoktur. Tek seanslık bir uygulamada sorununuz çözülebilir. Ameliyatsız estetik uygulamaları sonunda cildinizde yara izi gibi hasarlar kalmaz. Bu uygulamaların hemen ardından günlük yaşamınıza geri dönebilirsiniz, iyileşme sürecine ihtiyacınız olmaz. Hatta öğle arasında bile ameliyatsız estetik uygulamalarını yaptırabilir, ardından işinize geri dönebilirsiniz. Ameliyatsız estetik uygulamaların sahip olduğu bu avantajlar insanların bu uygulamaları daha fazla tercih etmesine sebep oldu. 

Ameliyatsız estetik uygulamaları en çok yüz gençleştirme, yaşlanmanın ciltte yarattığı etkileri ortadan kaldırma ve güzelleşme alanlarında tercih ediliyor. Ameliyatsız estetik uygulamaları estetik ameliyatlar kadar etkili ve kalıcı olmasada sahip olduğu diğer bütün avantajları ile daha çok tercih ediliyor. 

Ameliyatsız estetik uygulamaları zaman zaman popüler kültürün etkisinde insanlara yanlış tanıtılabiliyor. Bazı merkezler ameliyatsız estetik uygulamalarını mucize yaratıyormuş gibi tanıtıyor. Aynı zamanda ameliyatsız estetik uygulamaları eğitimsiz ve tecrübesiz kişiler tarafından da uygulanabiliyor. Bu iki durum da hastaların zarar görmesine, hayal kırıklığına uğramasına sebep oluyor. Bu merkezler hastaların zarar görmesinin yanı sıra zaman ve para kayıpları yaşamalarına da sebep oluyor. Bu sebeple ameliyatsız estetik uygulamaları yapacak yerleri iyi araştırmanızı, uygulama yapan kişilerin uzman olmasına özen göstermenizi öneririz. 

Ameliyatsız estetik uygulamaları arasında; Plexr, Needle Shaping, Btx uygulamaları, dolgu uygulamaları, yüz, boyun ve el gençleştirme, gençlik aşısı, bio expander uygulaması, iple yüz askılama, Thermage CPT, kimyasal peeling, yüz germe gibi uygulamalar vardır. 

Hasta Gözüyle

İlgili Videolar ve Galeriler